Serie A: Ante Rebić strijelac u uvjerljivoj pobjedi, Jurić zaustavio Gasperinija

Subota, 18. srpnja 2020. 19:13 Napisao/la  SC
Zapata (Atalanta) nije mogao proći

Ante Rebić bio je u strijelac u uvjerljivoj pobjedi Milana protiv Bologne.

Milan u zavrnicu sezone ulazi u velikoj formi, još je više pojačao pritsak na Romu i Napoli, nastavlja se borba za dva mjesta u Europskoj ligi.

Rebić je pogodak psotigao an Ibrahimovićevu asistenciju, hrvatski napadač izšao je iz igre u 82. minuti.

Marko Rog asistirao je za pogodak kojim je Cagliari na svom terenu osvojio bod.

S obzirom da je Cagliari igrao bez isključenog Carbonija od 48. minute, osvojeni bod ima dodatnu težinu.

Verona  nije poražena u susretu s Atalantom, Ivan Jurić zaustavio je stroj Giana Piera Gasperinija.

Doduše, niti je Jurić sjedio na klupi zbog kazne, niti je momčad iz Bergama igrala podmazano kao u zadnjim utakmicama.

Prema prikazanom podjela bodova je bila realna u utakmici osrednjeg ritma i zalaganja.

Mario Pašalić odigrao je cijelu utakmicu, u 92. minut zamalo je pogodio cilj nakon Gomezova ubačaja.

Utakmica 34. kola: Milan - Bologna 5:1 (Saelemaekers 10, Calhanoglu 24, Bennacer 49, Rebić 57, Calabria 90+2/Tomiyasu 44),  Verona - Atalanta 1:1 (Pesina 59/Zapata50), Cagliari - Sassuolo 1:1 (Joao Pedro 63/Caputo 12)

Poredak: Juventus 77 (33), Inter 71 (33), Atalanta 71, Lazio 69 (33), Roma 57 (33) Milan 56, Napoli 53 (33),...