Serie A: Ivan Jurić isključen u finišu dvoboja Torina i Fiorentine

Subota, 02. ožujka 2024. 22:55 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Ivan Jurić isključen je u samoj završnici dvoboja njegova Torina i Fiorentine, koji je završio bez pobjednika i bez golova.

Nikola Vlašić odigrao je svih 90 minuta za Torino, kojem je ovo treća uzastopna utakmica bez pobjede.

Domagoj Bradarić i Toma Bašić odigrali su svih 90 minuta za Salernitanu, koja je uzela bod na gostovanju kod Udinesea.

Salernitani je ovo prvi pozitivan rezultat nakon niza od tri vezana poraza.

Utakmice 27. kola: Udinese - Salernitana 1:1 (Kamara 45+3/Tchaouna 10), Monza - Roma 1:4 (Carboni 87/Pellegrini 38, Lulaku 42, Dybala 63, Paredes 82-11m), Torino – Fiorentina 0:0.