Serie A: Inter preokrenuo u zadnjim minutama, Perišić i Brozović u početnom sastavu

Subota, 26. rujna 2020. 22:42 Napisao/la  SC

Inter je preokrenuo rezultat protiv Fiorentine u zadnjim minutama, Lukaku (88) i D'Ambrosio (89) osigurali su pobjedu u prvoj utakmici ove sezone.

Utakmica je obilovala pogocima i prilikama, Vlahović je nije realizirao zicer kod 3:2 za Fiorentinu.

Igrala se atipična utakmica za poimanje nogometa Antonija Contea, koji je složio jaku momčad.

Marcelo Brozović nije igrao nešto posebno, izašao je u 74. minuti, umjesto njega ušao je debitant Vidal.

Ivan Perišić igrao je u početnoj postavi na boku u sustavu s tri stopera, propustio je jednu veliku priliku, izašao je iz igre u 78. minuti.

Mario Pašalić igrao je od 84. minute u uvjerljivoj pobjedi Atalante u Torinu.

Marko Rog igrao je cijelu utakmicu u porazu Cagliarija.

Utakmice 2. kola: Torino - Atalanta 2:4 (Belotti 11, 43/Gomez 13, Muriel 21, Hateboer 42, De Roon 54), Cagliari - Lazio 0:2 (Lazzari 4, Immobile 74), Sampdoria - Benevento 2:3 (Qaugliarella 8, Colley 18/Caldirola 33, 72, Letizia 88), Inter - Fiorentina 4:3 (Martinez 45+2, Ceccherini 52-ag, Lukaku 88, D'Ambrosio 89/Kouame 3, Castrovilli 57, Chiesa 63)