Serie A: Napoli zamalo ostvario potpuni preokret protiv Milana

Nedjelja, 29. listopada 2023. 20:01 Napisao/la  SC
Kvaratskhelia nije iskoristio meč-loptu

Napoli i Milan podijelili su bodove u uzbudljivoj utakmici u kojoj je svakoj momčadi pripalo po jedno poluvrijeme.

U prvom dijelu Milan je izrazito dominirao, Napoli je igrao neprepoznatljivo slabo.

U drugom dijelu istrčala je dugačija momčad Napolija, koji je odigrao poluvrijeme u transu.

Imali su Napolitanci šanse za potpunio prokret, u zadnjem napadu Maignan je uspio nogom zaustaviti loptu koju je Kvaratskhelia poslao prema vrataru u situaciji kada je mogao bolje izvesti udarac.

Inter je pobijedio Romu koja ničim nije zaslužila pozitivan rezultat.

Dvojica bivših interovaca bili su u središtu pažnje.

Romelu Lukaku prvi put je u dresu Rome stigao na San Siro gdje su ga dočekali glasni zvižduci, a Jose Mourinho utakmicu je gledao s tribina zbog suspenzije.

Utakmice 10. kola: Cagliari - Frosinone 4:3 (Oristanio 72, Makoumbou 76, Pavoletti 90+4, 90+6/Soule 23, 37, Brescianini 49), Monza - Udinese 1:1 (Colpani 27/Lucca 66), Inter - Roma 1:0 (Thuram 81), Napoli - Milan 2:2 (Politano 50, Raspadori 63/Giroud 22, 31)