Serie A: Bouyale Dia pogotkom u 84. minuti osujetio slavlje u Napoliju, remi Juventusa

Nedjelja, 30. travnja 2023. 14:27 Napisao/la  SC
Dia izjednačio u Napoliju

Bouyale Dia efektnim pogotkom u 84. minuti osujetio je proslavu titule prvaka u Napoliju!

Kada je Olivera postigao pogodak u 62. minuti, počele su se puniti gradske ulice, nakon 33 godine cijeli je Napoli bio spreman ludovati...

Slavlje je odgođeno za neko od idućih kola.

Domagoj Bradarić igrao je za Salernitanu do 68. minute.

Inter je u utakmici 32. kola Serie A u Milanu pobijedio Lazio čime je Napoli mogao matematički postati prvak nakon 32. kola.

Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta za Inter, koji se bori za mjesto koje vodi u Ligu prvaka.

Dva pogotka postigao je Lautaro Martinez, a dvije asistencije upisao Romelu Lukaku.

Poraz Lazia nije iskoristio Juventus, "Stara dama" je remizirala na gostovanju kod Bologne i propustila prigodu skočiti na drugo mjesto.

Nesvakidašnji preokret ostvarila je momčad Sassuola.

U 74. minuti isključen je Pinamonti, ostao je domaćin s desetoricom igrača prije nego što je  Berardi dvama pogocima preokrenuo rezultat.

Martin Erlić odigrao je cijelu utakmicu za Sassuolo.

Josiup Brekalo sjedio je na klupi Fiorentine.

Utakmice 32. kola: Inter - Lazio 3:1 (Martinez 78, 90, Gosens 83/Felipe Anderson 30), Napoli - Salernitana 1:1 (Olivera 62/Dia 84), Sassuolo - Empoli 2:1 (Berardi 82,  90+6-11m/Cambiaghi 11), Fiorentina - Sampdoria 5:0 (Castrovilli 45+2, Dodo 62, Duncan 66, Kouame 76, Terzić 88)