Serie A: Sjajni Francesco Totti donio bod Romi protiv Lazija i gol proslavio selfijem

Nedjelja, 11. siječnja 2015. 14:22 Napisao/la  SC

Utakmice 18. kola: Inter - Genoa 3:1,  Atalanta - Chievo 1:1,  Cagliari - Cesena 2:1 ,  Fiorentina -  Palermo 4:3, Verona - Parma 3:1,  Roma - Lazio 2:2 , Sampdoria - Empoli 1:0

U derbiju 18. kola Roma i Lazio podijelili su bodove odigravši 2:2 u rimskom derbiju. Roma je imala priliku izbiti na prvo mjesto, ali se na kraju morala zadovoljiti bodo. Lazio je poveo 2:0 golovima Maurija i Andersona, a Totti je u drugom dijelu donio remi. Drugi pogodak na utakmici Totti je proslavio selfijem na travnjaku!

Nogometaši Intera pobijedili su Genou 3:1 u utakmici 18. kola talijanskog prvenstva. Inter je poveo u pogotkom Palacija u 12. minuti, a na 2:0 povisio je Icardi u 39. minuti. Gosti su smanjili preko Izza  u 85. minuti. Ipak, Vidić je u 88. minuti potvrdio tri boda.

Mateo Kovačić nije bio u konkurenciji nakon što je u prošlom kolu na gostovanju protiv Juventusa dobio crveni karton.

Utakmice 18. kola: Inter - Genoa 3:1 (Palacio 12', Icardi 39', Vidić 88'/Izzo 85'),  Atalanta - Chievo 1:1 (Zappacosta 72'/Lazarević 90'),  Cagliari - Cesena 2:1 (Galvao 11', Donsah 27'/Brienza 89'),  Fiorentina -     Palermo 4:3 (Pasqual 20', Basanta 51', Cuadrado 64', Joaquin 74'/ Quaison 59', 61', Belotti 81'-11m), Verona - Parma 3:1 (Sala 39', Toni 72', Valoti 90'/Lodi 64'),  Roma - Lazio 2:2 (Totti 48', 64'/Mauri 25', Anderson 29), Sampdoria - Empoli 1:0 (Eder 49').