Serie A: Mourinho izbjegnuo poraz od Jurića u 94., Milan pobijedio autogolom u 92.

Nedjelja, 13. studenog 2022. 14:27 Napisao/la  SC

Jose Mourinho izbjegnuo je poraz od Ivana Jurića pogotom Matića u 94. minuti.

Mourinho nije pogodak dočekao na klupi, isključen je u 89. minuti zbog nesportskog ponašanja.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino.

Milan je ostvario pobjedu autogolom u 92. minuti čime je održao razmak za vodećim Napolijem.

Ante Rebić igrao je od 85. minute.

Inter je pobijedio Atalantu u derbiju odigranom u Bergamu.

Momčad Simona Inzaghija zadržala je priključak s vodećim momčadima, Gian Piero Gasperini može biti sretan što slijedi stanka, jer je Atalanta ušla u seriju negativnih rezultata.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu do 83. minute, Marcelo Brozović ušao je u igru u 80. minuti.

Juventus je bio uvjerljiv protiv Lazia, torinska momčad skočila je na treće mjesto.

Toma Bašić igrao je za Lazio do 59. minute.

Utakmice 15. kola: Atalanta - Inter 2:3 (Lookman 25-11m, Palomino 77/Džeko 36, 56, Palomino 62-ag), Roma - Torino 1:1 (Matić 90 +4/Linetty 55), Milan - Fiorentina 2:1 (Leao 2, Milenković 90+2/Barak 28), Monza - Salernitana 3:0 (Carlos Augusto 24, Dany Mota 35, Pessina 76), Verona - Spezia 1:2 (Verdi 30/Nzola 53, 69), Juventus - Lazio 3:0 (Kean 43, 54, Milik 89)