Serie A: Inter ostvario veliki preokret, Sassuolo pobijedio u Veroni

Nedjelja, 22. studenog 2020. 17:03 Napisao/la  SC
Romelu Lukaku (Inter)

Inter je ostvario veliki preokret!

Do 64. minute Inter je gubio 0:2, a onda je uslijedio pritisak kojemu su gosti podlegnuli, u pola sata Inter postigao čak četiri pogotka.

Ivan Perišić igrao je od 74. minute, Marcelo Brozović je u samoizolaciji

Nikola Kalinić igrao je do 38. minute u domaćem porazu Verone, koji nije iznenađenje s obzirom na formu Sassuola koji je privremeno preuzeo vodstvo na ljestvici.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu za Genou u Udinama.

Utakmice 8. kola: Fiorentina - Benevento 0:1 (Improta 52), Inter - Torino 4:2 (Sanchez 64, Lukaku 67, 84-11m, Martinez 90/Zaza 45+2, Ansaldi 62-11m), Roma - Parma 3:0 (Mayoral 28, Mkhitaryan 32, 40), Sampdoria - Bologna 1:2 (Thorby 7/Regini 44-ag, Orsolini 52), Verona - Sassuolo 0:2 (Boga 42, Berardi 76), Udinese - Genoa 1:0 (De Paul 34), Napoli - Milan 1:3 (Mertens 63/Ibrahimović 19, 54, Hauge 90+5)

Poredak: Milan 20, Sassuolo 18, Roma 17, Juventus 16, Inter 15, Napoli, Atalanta i Lazio 14, Verona 12,..