Serie A: Sampdoria pobijedila u Rimu, Milan ostvario treću pobjedu zaredom

Nedjelja, 28. siječnja 2018. 14:56 Napisao/la  SC
Gennaro Gattuso

Sampdoria je priredila iznenađenje pobjedom u Rimu, Roma je doživjela neugodan poraz na svom terenu.

U 39. minuti Florenzi nije iskoristio kazneni udarac za Romu.

Ivan Strinić sjedio je na klupi Sampdorije.

Milan je pobijedio Lazio i ostvario seriju od tri pobjede, momčad Gennara Gattusa nije osjetila poraz u zadnjih pet utakmica.

Tko se tome nadao prije mjesec dana...

Utakmica je rezultatski rješena u prvom dijelu, dok je u drugom dijelu Milan stabilnom igrom uspio sačuvati prednost.

Imao je Lazio svojih prilika, najbolju nije iskoristio kapetan Iličić, ali sreća prati hrabre...

Gattuso je uvijek bio hrabar!

Nikola Kalinić nije ulazio u igru, Ivan Vargić kao i obično sjedio je na klupi Lazija.

Ivan Perišić i Marcelo Brozović bili su u početnoj postavi momčadi Intera, koja je osvojila bod protiv SPAL-a. Preciznije je da je izgubila dva boda...

Brozović je izašao u 86. minuti, nije bio na terenu kada je Paloschi pogotkom u 90. minuti donio domaćinu vrijedan bod.

Inter polako gubi korak s vodećima, predstoji mu neizvjesna borba za mjesto u pretkolima Lige prvaka.

Marko Rog igrao je od 80. minute u novoj pobjedi Napolija.

Kapetan Milan Badelj igrao je za Fiorentinu u teškom domaćem porazu od Verone.

Ante Budimir igrao je od 76. minute za Crotone u remiju s Cagliarijem.

Stipe Perica i Andrija Balić nisu igrali za Udinese u pobjedi protiv Genoe.

Utakmice 22. kola: Roma - Sampdoria 0:1 (Zapata 80), Milan - Lazio 2:1 (Cutrone 15, Bonaventura 44/Marušić 20),   SPAL - Inter 1:1 (Paloschi 90/Vicari 48-ag),   Crotone - Cagliar 1:1   (Trotta 29-11m/Cigarini 45+7), Fiorentina - Verona 1:4 (Dias 53/Vuković 11, Kean 20, 46, Ferrari 55), Genoa - Udinese 0:1 (Behrami 62), Napoli - Bologna 3:1 (Mbaye 5-ag, Mertens 37-11m, 59/Palacio 1), Torino - Benevento 3:0 (Falque 3, Nang 40, obi 45)

Poredak: Napoli 57, Juventus 56, Lazio 46, Inter 44, Roma 41, Sampdoria 37...