TALIJANSKO PRVENSTVO

Inter slavio u gostima kod Frosinonea, Perišić asistent

Subota, 09. travnja 2016. 16:45 Napisao/la  SC

Utakmica 32. kola: Frosinone - Inter 0:1, Chievo - Carpi 1:0, Sassuolo - Genoa 0:1

Nogometaši Intera minimlanim su rezultatom slavili u gostima kod Frosinonea.

Biabiany je propustio veliku priliku za vodstvo u 13. minuti kada je pucao za dlaku pored desne stative. domaći uzvraćaju u 28. minuti, Frara prijeti, no loptu šalje uz lijevu stativu. Biabiany je odlično poslužio Perišića u 40. minuti, no hrvatski igrač je zamalo neprecizan.

Blanchardov pokušaj glavom u 56. minuti odlazi pored gola. Malo precizniji, ali nedovoljno bio je Paganini u 64. minuti, ali lopta odsjeda na stativi. Perišićev pokušaj u 67. minuti odlazi pored gola, a u 72. minuti Pavlović pogađa prečku iz slobodnog udarca. Interov pritisak konačno biva nagrađivan u 74. minuti kada Perišić idealno poslužuje Icardia koji dovodi goste u vodstvo.

Novu priliku za vodstvo propustio je Jovetić pet minuta kasnije, lopta je otišla pored desne stative. Deset minuta prije kraja susreta frosinone ostaje sa igračem manje nakon što je zbog drugog žutog kartona isključen Blanchard.

FROSINONE: Leali, Rosi, Ajeti, Blanchard, Pavlović, Gori (71 Chibsah), Gucher (80 Longo), Frafa, Paganini, Ciofani, Kragl (75 Carlini)

INTER: Handanovič, D'Ambrosio, Murillo, Jesus, Telles (86 Santon), Biabiany, Brozović, Melo (86 Medel), Perišić, Jovetić (90 Palacio), Icardi

vrsaljko je igrao cijelu utakmicu za Sassuolo koje je poraženo na domaćem travnjaku od Genoe.

Utakmica 32. kola: Frosinone - Inter 0:1 (Icardi 74), Chievo - Carpi 1:0 (Pellissier 83), Sassuolo - Genoa 0:1 (Dzemaili 42)