Serie A: Ilija Nestorovski donio bod Palermu, Sassuolo pobijedio momčad Ivana Jurića

Nedjelja, 18. rujna 2016. 17:02 Napisao/la  SC

Utakmice 4. kola: Udinese - Chievo 1:2, Cagliari - Atalanta 3:0, Crotone - Palermo 1:1, Sassuolo - Genoa 2:0,  Torino - Empoli 0:0

Napadač Udinesea Stipe Perica ušao je u igru u 87. minuti utakmice protiv Chieva.

Taman se zagrijao kada je Cacciatore postigao pogodak u 95. minuti kojim je Chievo odnio tri boda iz Udina.

Andrija Balić sjedio je klupi Udinesea.

Ilija Nestorovski postigao je pogodak za Palermo, bivši napadač Intera iz Zaprešića donio je bod svojoj momčadi za koju je branio Josip Posavec.

Mato Jajalo sjedio na klupi Palerma.

Sassuolo je pobijedio Genou, momčad Ivana Jurića i Stjepana Ostojića doživjela je poraz bez ispaljenog metka.

Utakmice 4. kola: Udinese - Chievo 1:2 (Zapata 35/Castro 82, Cacciatore 90+5), Cagliari - Atalanta 3:0 (Borriello 8, 73 Sau 55), Crotone - Palermo 1:1 (Trotta 23/Nestorovski 66), Sassuolo - Genoa 2:0 (Politano 58-11m/Defrel 66), Torino - Empoli 0:0