Serie A: Milan i Roma bez pobjednika, Perišić i Brozović igrali u trećem porazu Intera

Nedjelja, 03. veljače 2019. 17:06 Napisao/la  SC
Ivan Perišić (Inter)

Roma i Milan podijelili su bodove u debiju kola.

Piatek je ponovo bio srrijelac za Milan.

SPAL i Torino odigrali su bez pogodaka, a Šimić je utakmicu pratio s klupe domaćih.

Pjaca je ušao u 59. minuti utakmice između svoje Fiorentine i Udinesea u Udinama.

Ono najvažnije dogodilo se u deset minuta u drugom poluvremenu.

Prvo je Larsen doveo Udinese u vodstvo u 56., a zatim je Fernandes pogodio za izjednačenje u 65.

Genoa i Sassuolo također su podijelili bodove, završilo je 1:1

Brozović i Perišić odigrali su svih 90 minuta u domaćem porazu Intera od Bologne.

Pobjednički pogodak za Bolognu zabio je Santander u 33. minuti.

Treći je ovo poraz Intera zaredom, a Spallettiju se opasno trese stolica.

Nakon toga se Inter otvorio, prijetio preko Perišića i Martineza, no samo su razbranili Skorupskog koji je zaključao svoj gol.

U završnici je samo pokazao o kakvoj klasi je riječ nakon što je obranio stopostotnu šansu koju je imao Ranocchia

Utakmice 22. kola: SPAL - Torino 0:0, Genoa - Sassuolo 1:1 (Sanabria 41/ Đuričić 28), Udinese - Fiorentina 1:1 (Larsen 56/ Fernandes 65), Inter - Bologna 0:1 (Santander 33), Roma - Milan 1:1 (Zanilo 46/Piatek 26)

Poredak: Juventus 60, Napoli 51, Inter 40, Milan 36, Roma 35...