Serie A: Fiorentina pobijedila u Napulju, Josip Brekalo postigao vodeći pogodak

Nedjelja, 08. listopada 2023. 23:10 Napisao/la  SC

Fiorentina je pobijedila u Napulju, Josip Brekalo postigao je prvi pogodak za goste.

Brekalo je igrao do 77. minute utakmice nakon koje je aktualni prvak doživio novi udarac na početku sezone, dva poraza nakon osam utakmica nitko nije očekivao.

Lazio je pogotkom u završnici uspio pobijediti Atalantu, Mario Pašalić igrao je u prvom poluvremenu.

Domagoj Bradarić igrao je u drugom poluvremenu za Salernitanu.

Utakmice 8. kola: Monza - Salernitana 3:0 (Colpani 9, Vignato 18, Pessina 82-11m) Frosinone - Verona 2:1 (Reiner 45+1, Soule 66/Đurić 90+4), Lazio - Atalanta 3:2 (De Ketelaere 5-ag, Castellanos 11, Vecino 83/Ederson 33, Kolašinec 63), Cagliari - Roma 1:4 (Nandez 87/Aouar 19, Lukaku 20, 59, Belotti 51), Napoli - Fiorentina 1:3 (Osimhen 45+5-11m/Brekalo 7, Bonaventura 63, Gonzalez 90+3)