Serie A: Fiorentina pobijedila Sassuolo u gostima, Palermo bolji od Napolia

Subota, 14. veljače 2015. 20:14 Napisao/la  SC

Utakmica 23. kola: Sassuolo - Fiorentina 1:3, Palermo - Napoli 3:1

Nogometaši Fiorentine nisu se previše namučili u gostima kod Sassuola. Nakon 62. minute igre bilo je 3:0 za ljubičaste, a poraz je ublažio Berardi u 67. minuti.

Milan Badelj sa klupe je odgledao pobjedu svoje Fiorentine, dokVrsaljko nije bio u sastavu Sassuola zbog ozljede.

Palermo je slavio kod kuće u srazu s Napoliem 3:1. Mato Jajalo ušao je u igru Palerma u 85. minuti, dok je Strinić odigrao cijelu utakmicu za Napoli.

SASSUOLO: Consigli, Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Longhi (Missiroli 80), Brighi (Floccari 63), Magnanelli, Biondini, Berardi, Zaza, Sansone (Flores 74)

FIORENTINA: Tatarusanu, Richards, Savić, G Rodriguez, Alonso, Kurtić, Pizarro, Mati Fernandez (Aquilani 68), Diamanti, Babacar (Gilardino 72), Salah (Iličić 82)

Utakmica 23. kola: Sassuolo - Fiorentina 1:3 (Berardi 67/ Salah 30, Babacar 32, 62), Palermo - Napoli 3:1 (Lazaar 14, Vazquez 36, Rigoni 65/ Gabbiadini 82)