Serie A: Inter pobjedom zadržao vodstvo, Mario Pašalić i Nikola Moro igrali

Nedjelja, 12. studenog 2023. 15:38 Napisao/la  SC

Nikola Moro igrao je u porazu Bologne od 70. minute, Josip Brekalo s klupe je svjedočio pobjedi Fiorentine.

Mario Pašalić igrao je prvo poluvrijeme u Udinama, gdje je Atalanta uspjela osvojiti bod pogotkom u 92. minuti.

Nogometaši Napolija odigrali su još jednu razočaravajuću utakmicu, aktualni prvaci na domaćem terenu poraženi su od Empolija

Pobjednik je odlučen u prvoj minuti sudačke nadoknade vremena, pogodak za Empoli postigao je Ukrajinac Viktor Kovalenko.

Utakmice 12. kola: Napoli - Empoli 0:1 (Kovalenko 90+1), Udinese - Atalanta 1:1 (Walace 44/Ederson 90+2), Fiorentina - Bologna 2:1 (Bonaventura 17, Gonzalez 48-11m/Zirkzee 33-11m), Lazio - Roma 0:0, Inter - Frosinone 2:0 (Dimarco 43, Calhanoglu 48-11m)