Serie A: Empoli i Milan remizirali na otvaranju četvrtog kola, gosti nadoknadili dva pogotka zaostatka

Utorak, 23. rujna 2014. 22:25 Napisao/la  SC

Susret 4. kola: Empoli - Milan 2:2

Na otvaranju četvrtoga kola talijanskog nogoemtnog prvenstva Milan je u Empoliju uzeo novi bod i ostao neporažen na gostujućim travnjacima nakon slavlja nad Parmom (4:5). Pritom, nogometaši Pippa Inzaghija morali su nadoknaditi dva gola zaostatka već nakon dvadeset i jedne minute igre. Na isteku prvog poluvremena glavom je pogodio Fernando Torres, a petnaest minuta kasnije u strijelce se upisao i Keisuke Honda. Domaćini su susret završili s igračem manje pošto je drugi žuti karton dobio veznjak Valdifiori u 86. minuti.

Kolo će ostalim susretima biti nastavljeno u srijedu.

Empoli - Milan 2:2 (Tonelli 13, Pucciarelli 21/Torres 43, Honda 58)

EMPOLI: Sepe - Laurini (71 Hisaj), Tonelli, Rugani, Rui - Vecino, Valdifiori, Croce - Verdi - Tavano (64 Maccarone), Pucciarelli (76 Zielinski)

MILAN: Abbiati - De Sciglio, Bonera, Zapata, Abate - Muntari (46 Poli), De Jong, Van Ginkel (31 Bonaventura) - Menez, Honda - Torres (81 Pazzini)