Serie A: Edin Džeko donio Interu pobjedu pogotkom u 90. minuti

Subota, 22. siječnja 2022. 20:00 Napisao/la  SC
Edin Džeko odlučio

Mario Pašalić zbog ozljede nije bio u rosteru Atalante, koja je na Olimpicu osvojila bod u utakmici bez golova.

Edin Džeko u 90. minuti naskočio je obranu Venezije i udarcem glavom loptu skrenuo u mrežu, Inter je u zadnjim minutama uspio postići pogodak vrijedan pobjede.

Marcelo Brozović igrao je do 82. minute, Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu tijekom koje se Inter namučio da bi osvojio bodove.

Perišić ima velike zasluge za prvi pogodak, nakon njegova udarca vratar Venezije odbio je loptu do strijelca Barelle.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu za Genou u utakmici bez pogodaka protiv Udinesea, Genoa ima tri boda više od zadnje Salernitane (10).

Utakmice 23. kola: Genoa - Udinese 0:0, Inter - Venezia 2:1 (Barella 40, Džeko 90/Henry 19), Lazio - Atalanta 0:0

Poredak: Inter 53 (22), Milan 48 (22), Napoli 46 (22), Atalanta 43 (22), Juventus 41 (22), Lazio 36 (23),...