Serie A: Dušan Vlahović spasio Juventus poraza, druga pobjeda Napolija

Ponedjeljak, 28. kolovoza 2023. 00:28 Napisao/la  Kristian Sirotich
Milan Badelj

Nakon Milana i Verone i aktualni prvaci upisali su drugu pobjedu ove sezone, Napoli ne na stadionu Diego Armando Maradona bez većih problema svladao Sassuolo.

Problema je imao Juventus, Staru damu domaćeg poraza od Bologne spasio je Dušan Vlahović pogotkom u 80. minuti.

Marin Pongračić odigrao je svih 90 minuta za Lecce u remiju kod Fiorentine, Milan Badelj također je odigrao svih 90 minuta za Genou, koja je slavila na Olimpicu protiv Lazija.

Rezultati: Juventus – Bologna 1:1 (Vlahović 80/Ferguson 24), Fiorentina – Lecce 2:2 (Gonzales 3, Duncan 25/Rafia 49, Krstović 76), Lazio – Genoa 0:1 (Rategui 16), Napoli – Sassuolo 2:0 (Osimhen 16, Di Lorenzo 64)