Serie A: Chievo osvojio bod protiv Intera, Sampdoria uvjerljivo pobijedila Udinese

Ponedjeljak, 13. siječnja 2014. 23:25 Napisao/la  SC

Utakmice 19 kola: Inter – Chievo 1:1, Sampdoria – Udinese 3:0

Chievo je uspio osvojiti bod u utakmici protiv Intera. Kada je Nagamoto već u 12. minuti izjednačio, malo je tko mogao pomisliti da će 1:1 biti konačni rezultat. Kovačić je odigrao cijelu utakmicu.

Ivan Kelava branio je u porazu Udinesea i skrivio prekršaj za kazneni udarac. Utakmicu su obilježila tri crvena kartona (Soriano 61/Allen 35, Gabriel Silva 69). Dva su dobila igrači Udinesea, koji je već od 35. minute (Allan) igrao s igračem manje.

INTER: Handanovič; Campagnaro (Botta 88), Rolando, Juan Jesus; Jonathan, Kuzmanović (Taider 84), Cambiasso (Milito 65), Alvarez, Nagatomo; Kovačić, Palacio

CHIEVO: Puggioni; Frey, Dainelli, Cesar; Sardo, Bentivoglio (Mbaye 84), Radovanović, Hetemaj, Dramé; Paloschi (Estigaribbia 75), Thereau

Utakmice 19 kola: Inter – Chievo 1:1 (Nagamoto 12/Paloschi 8), Sampdoria – Udinese 3:0 (Eder 16, 47, Gastaldello 87)