Serie A: Udinese slavio doma protiv Torina, Edoardo Reja debitirao remijem na klupi Atalante

Nedjelja, 08. ožujka 2015. 14:28 Napisao/la  SC

Utakmica 26. kola: Cesena - Palermo 0:0, Chievo - Roma 0:0, Empoli - Genoa 1:1, Parma - Atalanta 0:0, Udinese - Torino 3:2

Nogometaši Udinesea pobijedili su Torino na domaćem terenu. Prvi je to poraz Torina nakon studenog. Iako je u 16. minuti Quagliarella pogotkom smrznuo navijače Udinesea, domaći su se vrlo brzo vratili u igru.

Di Natale je izjednačio dvije minute kasnije, a u 26. minuti Kone je prednost povećao na 2:1. Nastavak ponovno u znaku Udinesea koji dolazi do 3:1 golom Wague u trećoj minuti nastavka. No, Torino se ne predaje. Benassi ulazi u 63. minuti umjesto Gazzija i sedam minuta kasnije smanjuje prednost domaćih.

Igor Bubnjić i Stipe Perica utakmicu su počeli na klupi Udinesea, a Bubnjić je sedam minuta prije kraja utakmice ušao u igru umjesto strijelca Wague.Mato jajalo odigrao je 60. minuta u dresu Palerma.

UDINESE: Karnezis, Wague (Bubnjić 83), Danilo, Piris, Widmer, Allan, Pinzi (Badu 76), Guilherme, Pasquale (Silva 46), Kone, Di Natale

TORINO: Padelli, Bovo, Glik, Moretti, Peres, Vives, Gazzi (Benassi 63), Farnerud (El Kaddouri 54), Molinaro, Lopez (Amauri 67), Quagliarella

Čak tri nedjeljna susreta završila su bez golova, dok su Empoli i Genoa odigrali 1:1. Utakmicu Chieva i Rome obilježila je teška ozljeda Mattiella.

Utakmica 26. kola: Cesena - Palermo 0:0, Chievo - Roma 0:0, Empoli - Genoa 1:1 (Barba 66/ Niang 27), Parma - Atalanta 0:0
Udinese - Torino 3:2 (Di Natale 18, Kone 26, Wague 49/ Quagliarella 16, Benassi 70)