Serie A: Carpi stigao do prve pobjede, Chievo i Verona podijelili bodove u gradskom derbiju

Subota, 03. listopada 2015. 22:55 Napisao/la  SC

Rezultati 7. kola: Carpi - Torino 2:1 (Padelli 55-ag, Matos 72/Lopez 75-11m), Chievo - Verona 1:1 (Castro 83/Pisano 70)

Carpi je promijenio trenera i pozitivan šok očito je dobro djelovao za tamošnju momčad. Stigli su do prve pobjede ove sezone. Slavili su 2:1 protiv Torina. Golove za domaću momčad postigli su Padelli (autogol u 55. minuti) i Matos (72. minuta), a za Torino je smanjio Lopez iz penala u 75. minuti. Cijelu utakmicu za domaćina odigrao je Igor Bubnjić. Chievo i Verona odigrali su 1:1. Golove su zabili Castro i Pisano.

Serie A, 7. kolo, rezultati: Carpi - Torino 2:1 (Padelli 55-ag, Matos 72/Lopez 75-11m), Chievo - Verona 1:1 (Castro 83/Pisano 70)