Serie A: Dybala presudio Milanu, Rebiću desetak minuta, Rog strijelac

Nedjelja, 10. studenog 2019. 15:00 Napisao/la  SC
Paulo Dybala (Juventus)

Juventus je pobijedio Milan u derbiju kola.

Jedini pogodak majstorski je postigao Dybala, koji je u 55. minuti zamijenio Ronalda,

Nije baš radosno Ronaldo otišao u svlačionicu, ali Juventus je s Dybalom izgledao puno opasnije u napadu.

Milan je ostavio dobar dojam što je karakteristika većine protivnika Juventusa.

Svi izgledaju bezmalo bolje od Juventusa i svi na kraju izgube utakmicu.

Ante Rebić prema običaju igrao je nekoliko zadnjih minuta, ušao je u igru u 85. minuti.

Cagliari je razbio Fiorentinu 5:2 na domaćem terenu.

Mrežu gostiju načeo je Marko Rog u 17. minuti.

Nakon prekrasne akcije i tri dodira iz prve Radja Nainggolan lansirao je Roga u zicer, a on je zabio za vodstvo.

Na 2:0 povisio je Fabio Pisacane u 26. minuti golom glavom nakon kornera s desne strane koji je izveo Luca Cigarini.

Devet minuta kasnije drugu asistenciju na utakmici upisao je Nainggolan.

Ovog puta je s desne strane pronašao Giovannija Simeonea, sina trenera Atletica Diega Simeonea, a argentinski napadač zabio je za 3:0 bivšem klubu iz kojeg je tijekom ljeta stigao na posudbu u Cagliari.

Nainggolan je stigao do hat-tricka asistencija u 54. minuti kada je majstorski u kontranapadu lansirao Joaoa Pedra u zicer, a Portugalac je zabio od desne vratnice za nevjerojatnih 4:0 u nešto manje od sat vremena igre.

Međutim, ni to nije bilo dovoljno bivšem igraču Rome i Intera pa je nevjerojatni Nainggolan u 65. minuti opalio s 25 metara i zabio za 5:0.

Dva gola za Fiorentinu zabio je u 75. i 87. minuti mladi 19-godišnji srpski napadač Dušan Vlahović.

Badelj je igrao cijelu utakmicu za poraženu momčad.

Cagliari 11 posljednjih utakmica ne zna za poraz (osam pobjeda i tri remija), a ostvario je pet pobjeda u posljednjih šest utakmica.

Pašalić je igrao cijelu utakmicu za Atalantu koja je odigrala bez golova u gostima kod Sampdorije.

Lazio je uvrjeljivo pobijedio Lecce u Rimu, završilo je 4:2.

Udinese i SPAL odigrali su bez golova.

Utakmice 12. kola: Cagliari - Fiorentina 5:2 (Rog 17, Pisacane 26, Simeone 34, Joao Pedro 54, Nainggolan 65/ Vlahović 75, 87), Sampdoria - Atalanta 0:0, Lazio Lecce 4:2 (Correa 30, 80, Milinković-Savić 62, Immobile 77-11m/ Lapadula 40, La Mantia 85), Udinese - SPAL 0:0, Parma - Roma 2:0 (Sprocati 68, Cornelius 90+2), Juventus - Milan 1:0 (Dybala 77)

Poredak: Juventus 32, Inter 31, Lazio i Cagliari 24, Atalanta i Roma 22,...