Serie A: Milan i Juventus bez pogodaka, Torino ostao bez pobjede u 88. minuti

Nedjelja, 23. siječnja 2022. 14:36 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Milan i Juventus odigrali su derbi bez pogodaka i zanimljivog sadržaja, obje su močadi iskazale nemoć u završnici.

Zlatan Ibrahimović izašao je u 28. minuti zbog ozljede, Ante Rebić ušao je u igru u 76. minuti, kada se ozlijedio Leao

.Roma je postignua čak četiri pogotka za manje od petnaest minuta u prvom dijelu utakmice protiv Empolija čime je utakmica bila rješena već do odmora.

Torino je izgubio dva boda u 88. minuti, kada su gosti izjednačili praktični iz jedine iole ozbiljnije akcije na utakmici.

Raspadori je pogotkom u finišu utakmice kaznio promašaje Torina, momčad kojega je uputila 21 udarac prema vratima, triput se tresao okvir vratiju.

Ako postoji sportska nepravda, onda je Ivan Jurić ima pravo prozivati iako je i sam pridonio promjeni odnosa snaga u završnici utakmice.

Josip Brekalo igrao je do 70. minute, umjesto njega ušao je Marko Pjaca.

Takvom zamjenom Jurić je izgubio probojnost u napadu!

Martin Erlić standardno je igrao stopera u pobjedi Spezije, koja se udaljila na 8 bodova od zone ispadanja.

Cagliari i Fiorentina podijeli su bodove u uzbudljivoj utakmici s dva neiskorištena kaznena udarca.

Prvoga nije iskoristio Biraghi (8) za goste, drugoga nije iskoristio Joao Pedro (68) za domaćine.

Treba istaknuti da je Fiorentina igrala bez bolesnoga Dušana Vlaovića, Marko Rog još uvijek nije spreman.

Utakmice 23. kola: Cagliari - Fiorentina 1:1 (Joao Pedro 47/Sottil 75), Napoli - Salernitana 4:1 (Jesus 17, Mertens 45+3-11m, Rrahmani 47, Insigne 53-11m/Bonazzoli 33), Spezia - Sampdoria 1:0 (Verde 69), Torino - Sassuolo 1:1 (Sanabria 16/Raspadori 88), Empoli - Roma 2:4 (Pinamonti 55, Bajrami 72/Abraham 24, Mancini 33, Oliveira 35, Zaniolo 37), Milan - Juventus 0:0

Poredak: Inter 53, Napoli 49, Milan 49, Atalanta 43 (22), Juventus 42, Roma 38, Fiorentina 36,...