Serie A: Brozović pogotkom zaključio pobjedu Intera u Udinama, Perišić standardan

Subota, 12. prosinca 2015. 22:55 Napisao/la  SC

Utakmice 16. kola: Udinese - Inter 0:4  Palermo - Frosinone 4:1, Sassuolo - Torino, odgođeno zbog magle

Marcelo Brozović zaokužio je pogotkom u 86. minuti uvjerljivu pobjedu (4:0) Intera u Udinama.

Inter je nakon pola sata stekao prednost 2:0, koju je održavao do same završnice kada je domaćinu popustila koncentracija.

Marcelo Brozović ušao je u igru u 61. minuti za Inter, Stipe Perica igrao je za Udinese od 70. minute.

UDINESE: Karnezis, Wague, Domizzi, Piris; Widmer, Iturra (Perica 69), Lodi, Bruno Fernandes (Marquinho 55), Edenilson, Thereau, Di Natale (Aguirre 79)

INTER: Handanovič Montoya, Miranda, Murillo, Telles, Guarin, Felipe Melo, Ljajić (Juan Jesus 82), Jovetić (Brozović 61), Perišić, Icardi (Manaj 89)

Mato Jajlo igrao za Palermo u pobjedi protiv Frosinonea.

Utakmice 16. kola: Udinese - Inter 0:4 (Icardi 23, 83, Jovetić 31, Brozović 86), Genoa - Bologna 0:1 (Rossettini 90+1), Palermo - Frosinone 4:1 (Goldaniga 5, Vazquez 17, Trajkovski 60, Gilardino 86/Sammarco 24), Sassuolo - Torino, odgođeno zbog magle