Serie A: Gennaro Gattuso debitirao bolnim porazom, Gervinho odlučio u 93. minuti

Subota, 14. prosinca 2019. 17:00 Napisao/la  SC
Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso debitirao je porazom na klupi Napolija.

Bolan je poraz doživio Gattuso!

Napoli je dominirao kroz posjed lopte u drugom poluvremenu, izjednačio i stalno pritiskao da bi u 93. minuti Kuluševski i Gervinho brzu kontru znalački priveli kraju pogotkom.

Osam utakmica Napoli nije pobijedio.

Bresica je pobijedila Lecce 3:0.

Do poluvremena su domaći već imali dva gola prednosti zahvaljujući Chancelloru i Torregrossu.

Parmi je pobjedu u trećoj minuti sudačke nadoknade donio Gervinho.

Utakmica 16. kola: Brescia - Lecce 3:0 (Chancellor 32, Torregrossa 44, Spalek 61), Napoli - Parma 1:2 (Milik 64/ Kuluševski 4, Gervinho 90+3)