Serie A: Bradarić i Srna igrali u pobjedi protiv Atalante, Napoli teško poražen

Ponedjeljak, 03. rujna 2018. 00:03 Napisao/la  SC
Filip Bradarić

Filip Bradarić i Darijo Srna odigrali su cijelu utakmicu u značajnoj pobjedi Cagliarija na gostovanju kod neugodne Atalante.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu do 72. minute, Marko Pajač sjedio je na klupi Cagliarija.

Marko Rog igrao je od 71. minute u neočekivano teškom porazu Napolija od Sampdorije.

Milan Badelj ušao je sibolično u 90. minuti u igru, kada je Lazio čuvao pobjedu protiv Frosinonea za momčad kojega je Stipe Perica igrao do 71. minute.

Marko Pjaca igrao je od 64. minute u pobjedi Fiorentine.

Adrian Šemper sjedio je na klupi Chieva, a Lorenco Šimić na klupi SPAL-a

Utakmice 3. kola Serie A: Fiorentina - Udinese 1:0 (Benassi 73), Atalanta - Cagliari 0:1 (Barella 45), Chievo - Empoli 0:0, Lazio - Frosinone 1:0 (Alberto 49), Sampdoria - Napoli 3:0 (Defrel 11, 32, Quagliarella 75), Sassuolo - Genoa 5:3 (Boateng 34, Lirola 38, Babacar 41, Spoli 45-ag, Ferrari 62/Platek 27, 83, Pandev 70) Torino - SPAL 1:0 (N'Kaulou 52)