Brozović strijelac, Perišić asistent

Subota, 25. studenog 2017. 17:33 Napisao/la  SC

Strinić se ozlijedio nakon samo osam minuta igre

Marcelo Brozović i Ivan Perišić

Marcelo Brozović postigao je drugi pogodak, a Ivan Perišić asistirao za prvi pogodak Intera u pobjedi (3:1) u Cagliariju.

Perišić je standardno odigrao cijelu utakmicu, Brozović je ušao u igru u 53. minuti.

Nogometaši Chieva pobijedili su SPAL na domaćem terenu 2:1.

Inglese je donio pbjedu domaćima u drugom dijelu, nakon što je njegov suigrač Cesar u 17. minuti doveo autogolom goste u vodstvo.

Verona je slavila u gostima kod Sassuola 0:2. Strijelci su bili Zuculini u 22. i Verde u 31, minuti.

Gosti su od 67 minute igrali sa igračem manje nakon isključenja Heurtauxa zbog drugog žutog kartona.

Nogometaši Bologne pobijedili su Sampdoriju u susretu 14. kola.

Domaći su poveli već u 3. minuti pogotkom Verdija.

U 23. minuti Mbaye je bio najviši u skoku i poslao loptu pod prečku nakon kornera kojeg je izveo Verdi.

U drugoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela Bologna je ostala sa igračem manje nakon isključenja Torosidisa no to nije ugrozilo njenu pobjedu.

Konačnih 3:0 postavio je Okwonkwo u 73. minuti na asistenciju Donsaha.

Petković je pobjedu svoje momčadi pratio s klupe, dok je Strinić krenuo u početnom sastavu Sampdorije, ali se ozlijedio nakon samo osam minute igre te je zamijenjen.

Utakmica 14. kola:  Cagliari - Inter 1:3 (Pavoletti 71/Icardi 29, 83, Brozović 55),   Bologna - Sampdoria 3:0 (Verdi 3, Mbaye 23, Okwonkwo 73), Chievo - SPAL 2:1 (Inglese 66, 82/ Cesar 17-ag), Sassuolo - Verona 0:2 (Zuculini 22, Verde 31)