Serie A: Ivan Jurić poražen od drugoligaša, Bologna iznenadila Inter, Atalanta nastavlja seriju

Nedjelja, 05. srpnja 2020. 19:16 Napisao/la  SC
Ivan Jurić, trener Verone

Ivan Jurić doživio je neugodan poraz, Veronu je pobijedio drugoligaš.

Atalanta je nastavila seriju pobjeda, Mario Pašalić nastavio je seriju dobrih nastupa, ovog puta igrao je do 60. minute.

Marko Rog igrao je cijelu utakmicu za Cagliari.

Milan Badelj s klupe je gledao pobjedu Fiorentine.

Dan nakon što je Milan šokirao Lazio na Olimpicu, Bologna je učinila isto Milanu na San Siru.

Momčad Siniše Mihajlovića pobijedila je Inter, koji je propustio priliku dostići Lazio.

Pobjeda je još vrednija, jer je Bologna od 57. do 77. minute izjednačila s igračem manje nakon što je isključen Soriano.

U 77. minuti drugi žuti karton dobio je Bastoni, pa su se momčadi brojčano izjednačile, a tri minute kasnije Barrow je postigao pobjedonosni pogodak.

Treba istaknuti da Lautaro Martinez u 62. minuti nije iskoristio kazneni udarac, vratar Skorupski obranio je njeov udarac.

Marcelo Brozović igrao je do 88. minute.

Utakmice 30. kola: Inter - Bologna 1:2 (Lukaku 22/Juwara 74, Barrow 80), Brescia - Verona 2:0 (Papetti 52, Donnarumma 90+5), Cagliari - Atalanta 0:1 (Muriel 27-11m), Parma - Fiorentina 1:2 (Kucka 49-11m/Pulgar 19-11m, 31-11m), Sampdoria - SPAL 3:0 (Linetty 12, 45+3, Gabbiadini 45), Udinese - Genoa 2:2 (Fofana 44, Lasagna 73/Pandev 81, Pinamonti 90+6)

Poredak: Juventus 75, Lazio 68, Inter 64,...