Serie A: Badelj i Milić slavili u golijadi u Firenzi, Perišić strijelac za Inter

Subota, 22. travnja 2017. 22:41 Napisao/la  SC

Utakmice 33. kola: Fiorentina - Inter 5:4,  Atalanta - Bologna 3:2

Ivan Perišić postigao je prvi pogodak za Inter u golijadi u Firenzi, Icardi je ostvario hat-trick, ali nije pomoglo...

Fiorentina je pobijedila Inter preokretom u petnaestak minuta, koliko je domaćinu trebalo da postignu čak četiri pogotka.

Poraz je ublažio Icardi dvama pogocima u završnici, Perišić je jednom asistirao.

Treba napomenuti da povrh toga Bernardeschi u 52. minuti nije iskoristio kazneni udarac za Fiorentinu.

U početnoj postavi Fiorentine bili su Milan Badelj i Hrvoje Milić, koji je asistirao za prvi pogodak.

Nikola Kalinić nije igrao zbog suspenzije nakon što je dobio crveni karton.

Marcelo Brozović ušao je u igru u 76. minuti.

Utakmice 33. kola: Fiorentina - Inter 5:4 (Vecino 23, 64, Astori 62, Babacar 71, 79/Perišić 29, Icardi 34, 88, 90+2),  Atalanta - Bologna 3:2 (Conti 3, Freuler 14, Caldara 75/Destro 16, Di Francesco 61)