Serie A: Milan bolji od Torina na San Siru, Zlatan Ibrahimović se vratio nakon ozljede

Subota, 09. siječnja 2021. 16:56 Napisao/la  SC
Stefano Pioli i Zlatan Ibrahimović

Milan se vratio pobjedama, Zlatan Ibrahimović nogometu.

Najkraći je to mogući rezime 17. kola Serie A, u kojemu su nogometaši Milana na San Siru svladali Torino 2:0, a Zlatan Ibrahimović odigrao posljednjih pet minuta susreta.

Bio je to prvi Ibrahimovićev nastup nakon ozljede koju je zadobio 22. studenog prošle godine protiv Napolija na stadionu Diego Armando Maradona.

Milan je pitanje pobjednika riješio u prvom dijelu Leaa i Kessiea pa će i nakon ovog kola ostati u ulozi lidera.

Nogometaši Atalante nastavili su s dobrim igrama, u 17. kolu Serie A uvjerljivo su na gostovanju svladali Benevento rezultatom 4:1.

Ovo je prva pobjeda Gasparinijeve momčadi na gostovanju nakon tri uzastopna remija, ali i osma utakmica u nizu u kojoj nisu poraženi.

Boško Šutalo nije ulazio u igru, a Mario Pašalić još uvijek je na popisu ozlijeđenih.

Genova je ostvarila vrijednu pobjedu protiv Bologne u borbi za ostanak u Serie A.

Milan Badelj odigrao je svih 90 minuta, Marko Pjaca u igru je ušao u 81. minuti.

Utakmice 17. kola: Benevento – Atalanta 1:4 (Sau 50/Iličić 30, Toloi 70, Zapata 71, Muriel 86), Genoa - Bologna 2:0 (Zajc 44, Destro 55), Milan - Torino 2:0 (Leao 25, Kessie 36).

Poredak: Milan 40, Inter 36 (16), Roma 33 (16), Atalanta 31 (16), Juventus 30 (15), Sassuolo 29 (16)...