Atalanta stigla minus dva protiv Juventusa

Nedjelja, 01. listopada 2017. 22:52 Napisao/la  SC

Dybali obranjen kazneni udarac

Paulo Dybala (Juventus)

Nogometaši Juventusa osvojili su samo bod na gostovanju kod Atalante. Završilo je 2:2.

Juventus je poveo u 21. minuti golom Beranardeschia nakon odbijanca. Tri minute kasnije već je 0:2. Bernardeschi je asistirao Higuainu koji zabija uz lijevu stativu.

Atalanta je smanjila u 31. minuti nakon to je odbijenu loptu u mrežu pospremio Caldara.

U 57. minuti Mandžukić je glavom zatresao mrežu, ali video-sudac (VAR) ga je poništio. Razlog je bio što je u začetku te akcije Lichtsteiner napravio prekršaj, udario laktom suparnika, zbog čega sudac nije na vrijeme prekinuo akciju

Izjednačenje za domaće stiže u 67. minuti nakon što je Cristante pogodio glavom.

U 82. minuti Petagna je igrao rukom u kaznenom prostoru, a sudac Damato pokazao na bijelu točku. Dybala je bio Juventusov izvođač, pucao je u donji desni kut, ali je vratar Berisha obranio.

ATALANTA: Berisha, Masiello, Caldara, Palomino, Hateboer, Cristante (88 De Roon), Freuler, Kurtić (56 Petagna), Gomez, Cornelius (32 Iličić)

JUVENTUS: Buffon, Lichtsteiner (66 Barzagli), Benatia, Chiellini, Asamoah, Betancur, Matuidi, Bernardeschi (69 Cuadrado), Dybala, Mandžukić (78 Costa), Higuain

Utakmica 7. kola: Atalanta - Juventus 2:2 (Caldara 31, Cristante 67/ Bernardeschi 21, Higuain 24)