Serie A: Ante Rebić osigurao Milanu pobjedu u Rimu, Inter i Atalanta pobijedili

Nedjelja, 28. veljače 2021. 14:30 Napisao/la  SC
Pozdrav strijelaca....

Ante Rebić osigurao je Milanu pobjedu pogotkom u Rimu, napadač Milana u 58. minuti u primanju se oslobodio pratnje, ušao u kazneni prostor slijeva i ljevicom loptu poslao u suprotni kut.

Milan se vratio pobjedama i opet počeo pritiskati vodeći Inter

U 42. minuti Milan je stekao kazneni udarac nakon intervencije VAR-a, Ibrahimović više ne izvodi kaznene udarce kada je u igri Kessie.

U 56. minuti zbog ozljede je izašao Ibrahimović, u 67. minuti na klupu je zbog stoga razloga sjeo Rebić kojemu su odmah stavili led na preponu.

Nogometaši Atalante pobijedili su Sampdoriju 0:2 u utakmici 24. kola Serie A.

Mario Pašalić igrao je do 55. minute u utakmici kojom se Gasparinijeva momča bodovno izjednačila s Juventusom.

Atalanti je slavlje u Genovi treća vezana pobjeda, Sampdoriji, koja je u posljednjih pet kola osvojila tek četiri boda, drugi uzastopni poraz.

Inter nastavlja svoj put ka Scudettu, Conteova momčad bila je uvjerljiva protiv Genoe.

Marcelo Brozović igrao je do 76. minute, Ivan Perišić iz igre je izašao u 84. minuti kod Intera, dok je Marko Pjaca odigrao svih 90 minuta za Genou.

U derbiju začelja Cagliari je svladao Crotone.

Utakmice 24. kola: Sampdoria – Atalanta 0:2 (Malinovsky 40, Gosens 70), Crotone - Cagliari 0:2 (Pavoletti 56, Joao Pedro 60), Inter - Genoa 3:0 (Lukaku 1, Darmian 69, Sanchez 77), Udinese - Fiorentina 1:0 (Nestorovski 86), Napoli - Benevento 2:0 (Mertens 34, Politano 66), Roma - Milan 0:2 (Veretout 50/Kessie 43-11m, Rebić 58)

Poredak: Inter 56, Milan 52, Juventus 46 (23), Atalanta 46, Roma 44, Lazio 43, Napoli 43 (23)...