Serie A: Atalanta postignula čak sedam pogodaka, Torino ponižen na Olimpicu

Subota, 25. siječnja 2020. 22:43 Napisao/la  SC
Iličić ostvario hat-trick

Atalanta je ponizila Torino na stadionu Olimpico, razigrana momčad Giana Piera Gasperinija postignula je čak sedam pogodaka protiv momčadi koja se bori za euopski plasman.

Slovenac Iličić ostvario je hat-trick, Pašalić je igrao  od 57. minute.

Od 76. minute Torino je igrao bez isključenog Izza, koji je dobio dva žuta kartona.

Desetorica igača Torina primila su još dva pogotka, Muriel je zabio oba nakon što je ušao u igru u 83. minuti.

Lukić je u 89. minuti dobio izravni crveni karton, Torino je utakmicu završio s devetoricom igrača i punom mrežom golova.

Utakmice 21. kola: SPAL - Bologna 1:3 (Petagna 23-11m/Vicari 24-ag, Barrow 59, Poli 63), Fiorentina - Genoa 0:0, Torino - Atalanta (Iličić 17, 53, 54, Gosens 29, Zapata 45+1-11m, Muriel 86-11m, 88)