Serie A: Inter pobijedio Napoli, Verona poražena kod kuće, Milanu bod, Juve i Atalanta remizirali

Srijeda, 16. prosinca 2020. 20:37 Napisao/la  SC
Lukaku
Lukaku

Inter je u derbiju kola pobijedio Napoli pogotkom Lukakua iz penala u 71. minuti.

Minuta kasnije Insigne je dobio crveni karton zbog nesportskog ponašanja, pa je Inter lakše sačuvao pobjedu.

Marcelo Brozović igrao je za Inter do 67. minute, Ivan Perišić ostao je sjediti na klupi.

Genoa i Milan odigrali su neodlučeno (2:2), Milan ne može pobjeđivati bez ozlijeđenog Zlatana Ibrahimovića.

Marko Pjaca igrao za Genou do 68. minute, Ante Rebić igrao je za Milan do 54. minute.

Milan Badelj sjedio je na klupi Genoe.

Verona je doživjela domaći poraz od Sampdorije.

Nikola Kalinić je ozlijeđen, Ivor Pandur sjedio je na klupi Verone.

Martin Erlić igrao je stopera za Speziju u remiju s Bolognom.

Marko Rog odigrao je cijelu utakmicu za Cagliari u utakmici bez pogodaka protiv Parme.

Atalanta je ostvarila još jedan veliki rezultat, momčad iz Begrama osvojila je bod u utakmici protiv Juventusa u Torinu.

Juventus je bio bliži pobjedi, Ronaldo u 61. minuti nije iskoristio kazneni udarac, Gollini je obranio njegov udarac.

Od 53. minute igrao je Gomez, koji je zbog svađe s Gasperinijem zatražio od kluba da ga pusti na zimu.

Mario Pašalić nije bio u rosteru Atalante zbog ozljede, Boško Šutalo sjedio je na klupi.

Utakmice 12. kola: Juventus - Atalanta 1:1 (Chiesa 29/Freuler 57), Fiorentina - Sassuolo 1:1 (Vlahović 35-11m/Traore 13), Genoa - Milan 2:2 (Destro 47, 60/Calabria 52, Kalulu 83), Inter - Napoli 1:0 (Lukaku 71-11m), Parma - Cagliari 0:0, Spezia - Bologna 2:2 (Nzola 19, 63/Dominguez 72, Barrow 90+2), Verona - Sampdoria 1:2 (Zacagni 70-11m/Ekdal 41, Verre 54)

Poredak: Milan 28, Inter 27, Juventus 24, Napoli 23, Sassuolo 23, Roma 21 (11), Verona 12,...