Serie A: Tučnjava u Torinu, trojica igrača i trener Juventusa pocrvenjeli

Nedjelja, 11. rujna 2022. 15:17 Napisao/la  SC

Pogledajte što se događalo u zadnjim minutama utakmice u Torinu, Juventus na kraju osvojio samo bod

Tučnjava na kraju

Juventus je izbjegnuo domaći poraz pogotkom Bonuccija u 93. minuti, stoper Juventusa ispravio je pogrešku nakon neuspjela izvođenja kaznenog udarca.

Utakmica je završila u mučnoj atmosferi, čak su trojica igrača i trener Juventusa dobili crvene kartone u sudačkoj nadoknadi.

Dvojica igrača Juventusa (Milik 96, Cuadrado 98) i Fazio (98) porcvenjeli su zbog nesportskog ponašanja.

Milik je u 95. minuti dobio drugi žuti karton nakon što je proslavio pogodak, koji je poništio VAR zbog toga što je Bonucci bio u aktivnom zaleđu.

Cuadrado i Fazio su se fizički obračunali kod prekida zbog VAR provjere, Max Allegri dobio je crveni karton zbog prigovora, a Juventus je na kraju osvojio mršavi bod (pogledajte video).

Atalanta i Cremonese su u nedjelju u utakmici 6. kola talijanskog prvenstva u Bergamu odigrali neriješeno 1-1.

Domaća je momčad povela pogotkom iz slobodnog udarca Teun Koopmeinersa u 64. minuti, ali gol je poništen nakon kontrole VAR-om zbog igranja rukom Caleba Okolija.

Novi pogodak nogometaši Atalante postignuli su u 74. minuti, strijelac je bio Demiral, ali su  gosti izjednačili četiri minute kasnije Emanuelea Valerija.

Mario Pašalić je ušao u igru za Atalantu u 77. minuti.

Rezultati: Atalanta - Cremonese 1:1 (Demiral 74/Valeri 78), Bologna - Fiorentina 2:1 (Barow 59, Arnautovic 62/Quarta 54), Lecce - Monza 1:1 (Gonzalez 48/Sensi 35), Sassuolo - Udinese (Frattesi 33/Beto 75, 90+3, Samardžić 90+1), Lazio - Verona (Immobile 68, Luis Alberto 90+5), Juventus - Salernitana 2:2 (Bremer 51, Bonucci 90+3/Candreva 18, Piatek 45+5-11m)

Poredak: Napoli 14, Atalanta 14, Milan 14, Udinese 13, Inter 12,..