Serie A: Ivan Perišić odgovorio na kritike Zlatka Dalića, Juventus pobijedio Milan

Subota, 31. ožujka 2018. 17:02 Napisao/la  SC

U Interovoj pobjedi nad Veronom 3:0 Perišić je dva puta asistirao za pogotke Mauru Icardiju, dok je Marcelo Brozović asistirao kod Perišićevog pogotka

Ivan Perišić (Inter)

Milan je do 79. minute imao aktivan rezultat protiv juventusa zahvaljujući pogotku Bonuccija, koji je prvi put u dresu Milana igrao u Torinu.

Kao i obično, negdje u zadnjim minutama utakmice došlo je vrijeme za Juventus.

Cuadrado i Khedira osigurali su novu pobjedu.

Mario Mandžukić nije igrao zbog ozljede.

Ivan Perišić, jedan od onih koji se našao na najžešćim udarima izbornika Zlatka Dalića, na najbolji je način odgovorio kritikama hrvatskog izbornika.

Inter je s 3:0 pobijedio Veronu, a Perišić se dva puta upisao u asistente i zabio jedan pogodak.

Prvo je u 35. sekundi iskoristio nepažnju obrane gostiju, na brzinu izveo ubačaj sa strane, a Icardi je s lakoćom zabio.

U 13. minuti Perišić je i sam zabio nakon odlične asistencije Brozovića. Dugu loptu Perišić je primio prsima i uz pomoć stative svladao nemoćnog Nicolasa. Do druge asistencije Perišić je došao u 49. minuti kada je sjajno na drugoj strani uposlio Icardija koji je došao do 24. gola ove sezone. Perišić je ove sezone u Seriji A zabio devet golova i upisao osam asistencija.

Marcelo Brozović je odigrao svih 90 minuta.

Petković je u igru Verone ušao u 79. minuti.

Lazio je u iznimno zanimljivoj utakmici s 6:2 pobijedio Benevento, koji je već u 9. minuti ostao s igračem manje.

Fiorentina je bez ozlijeđenog Milana Badelja na domaćem terenu pobijedila Crotone s 2:0, a vodeći gol za viole zabio je Simeone već u trećoj minuti.

Gosti su ostali s igračem manje u 58. minuti kada je drugi žuti karton dobio Capuano. Pet minuta kasnije, konačan rezultat postavio je Chiesa.

Torino je s 4:0 slavio na gostovanju kod Cagliarija.

Iako je Genoa 60 minuta imala igrača više protiv Spala, Ballardinijeva momčad nije uspjela doći do pobjede, završilo je 1:1.

Atalanta je u Bergamu s 2:0 bila bolja od Udinesea za kojeg su od prve minute zaigrali i Stipe Perica i Andrija Balić.

Perica je zamijenjen u 81. minuti.

Sassuolo i Napoli podijelili su bodove.

Završilo je 1:1, a Milić i Rog su utakmicu gledali s gostujuće klupe.

Utakmice 30. kola:   Juventus - Milan 3:1 (Dybala 8, Cuadrado 79, Khedira 87/Bonucci 28),   Bologna - Roma 1:1 (Pulgar 18/ Džeko 76), Atalanta - Udinese 2:0 ( Petagna 68, Masiello 74), Cagliari - Torino 0:4 (Falque 61, Ljajić 65, Ansaldi 79, Obi 87), Fiorentina - Crotone 2:0 (Simeone 3, Chiesa 62), Genoa - SPAL 1:1 (Lapadula 30-11m/ Lazzari 60), Inter - Verona 3:0 (Icardi 1, Perišić 13, Icardi 49), Lazio - Benevento 6:1 (Immobile 19, 68, Caicedo 60, de Vrij 66, Leiva 83, Alberto 90-11m/ Cataldi 23, Guilherme 51), Chievo - Sampdoria 2:1 (Castro 62, Hetemaj 79/ Quagliarella 26-11m), Sassuolo - Napoli 1:1 (Politano 22/ Rogerio 80-ag)

Poredak: Juventus 78, Napoli 74, Roma 60, Inter 58 (29), Lazio 57, Milan 50 (29)...