TALIJANSKO PRVENSTVO

Inter na San Siru pobijedio Cataniju

Nedjelja, 21. listopada 2012. 16:54 Napisao/la  SC

Interu su bodove osigurali Cassano i Palacio pogocima u 28. i 85. minuti

Nogometaši Intera ostvarili su novu pobjedu sezone, nadvisivši u okviru 8. kola Serie A na San Siru momčad Catanije 2:0. Interu su nova tri boda osigurali Cassano i Palacio. Talijanski reprezentativac mrežu Siciljanaca je zatresao u 28. minuti, a Palacio je pet minuta prije kraja otklonio sve dileme oko pobjednika.

Najzanimljivije je bilo Bergamu gdje je Atalanta preokrenula početno vodstvo Siene. Gosti su poveli preko Reginalda u 60. minuti, da bi samo dvije minute kasnije izjednačio Cigarini. Preokret domaćina zaokružio je Bonaventur sedam minuta prije kraja dvoboja u Bergamu.

Pescara je minimalno poražena na gostovanju kod Udinesea, a Ante Vukušić je za goste odigrao posljednjih 35 minuta zamjenivši u igri Slovaka Weissa.

Int 1-0 Cat ourmatch.net by ourmatch

Utakmice 8. kola: Cagliari - Bologna 1:0 (Nainggolan 61), Atalanta - Siena 2:1 (Cigarini 62, Bonaventur 83/Reginaldo 60), Chievo - Fiorentina 1:1 (Théréau 17/Rodriguez 18), Inter - Catania 2:0 (Cassano 28, Palacio 85), Palermo - Torino 0:0, Parma - Sampdoria 2:1 (Amauri 36-11m, 53/Mirante 81), Udinese - Pescara 1:0 (Maicosuel 52-11m), Genoa – Roma 2:4 (Kucka 7, Janković 15/27 Totti, Osvaldo 44, 55, Lamela 83)