TALIJANSKO PRVENSTVO

Ivan Jurić i Stjepan Ostojić zaustavili Juventus

Nedjelja, 27. studenog 2016. 14:23 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Palermo – Lazio 0:1,  Genoa – Juventus 3:1, Roma - Pescara 3:2

Juventus je stradao kod Genoe, momčad trenera Ivana Jurića i njegovog pomoćnika Stjepana Ostojića zadržala je prednost od tri gola iz prvog dijela.

Dvostruki strijelac bio je Giovani Simeone.

Mario Mandžukić odigrao je cijeli susret, a Marko Pjaca još uvijek je ozlijeđen.

Stipe Perica igrao je od 62. minute za Udinese, koji je poražen kod Cagliarija 1:2.

Na klupi Sampdorije ostao je Ante Budimir u susretu koji je završio bez pobjednika, 1:1.

Ivan Vargić sa klupe za pričuve odgledao je pobjedu  Lazija na gostovanju kod Palerma za koji je Josip Posavec bio na vratima od prve minute.

U sastavu Palerma cijeli susret su odigrali Mato Jajalo i Ilija Nestorovski.

Jedini pogodak postigao je Sergej Milinković-Savić u 31. minuti susreta.

Utakmica 14. kola: Palermo – Lazio 0:1 (Milinković-Savić 31), Bologna – Atalanta 0:2 (Masiello 15, Kurtić 68), Cagliari – Udinese 2:1 (Farias 35, Sau 59/Fofana 51), Crotone – Sampdoria 1:1 (Falcinelli 43/fernandes 71), Genoa – Juventus 3:1 (Simeone 3, 13, Alex Sandro 29-ag/Pjanić 82), Roma - Pescara 3:2 (Džeko 7, 11, Perotti 71-11m/Memushaj 61, Caprari 74)