Bundesliga: Bayern doživio prvi poraz, Aubameyang donio Borussiji pobjedu u Dortmundu

Subota, 19. studenog 2016. 17:33 Napisao/la  SC

Utakmice 11. kola: Borrusia Dortmund - Bayern 1:0, Augsburg – Herta 0:0,   Darmstadt – Ingolstadt 0:1,   Mainz – Freiburg 4:2,  Borussia (M) – FC Koln 1:2,    Wolfsburg – Schalke 0:1.

Bayern je doživio prvi poraz ove sezone! U derbiju 11. kola Borussia je u Dortmundu pobijedila aktualnog prvaka.

Jedini pogodak postigao je Aubameyang nakon što je Gotze u 11. minuti upisao asistenciju.

Ingolstadt je došao do prve vrijedne pobjede na gostovanju kod Darmstada za koji je Antonio Čolak odigrao čitav susret. Roman Bezjak nije bio u zapisniku utakmice.

Mainz i Freiburg odigrali su utakmicu sa čak šest pogodaka i sedam žutih kartona.

Schalke je također slavio na gostovanju i to kod Wolfsburga, koji je pokleknuo u 82.  minuti nakon pogotka Goretzka.

Utakmice 11. kola: Borrusia Dortmund - Bayern 1:0 (Aubameyang 11), Augsburg – Herta 0:0,   Darmstadt – Ingolstadt 0:1  (Hartmann 68),  Mainz – Freiburg 4:2  (Bungert 15, Malli 20, Bell 82, Onisiwo 90+5/Grifo 67, 88),  Borussia (M) – FC Koln 1:2  (Stindl 32/Modeste 59,Risse 90+1),   Wolfsburg – Schalke 0:1  (Goretzka 82)