Premierliga: Terry pogotkom iz zaleđa donio Chelseaju bod u 98. minuti, Jelavić strijelac u porazu

Subota, 16. siječnja 2016. 18:12 Napisao/la  SC

Utakmice 22. kola: Chelsea - Everton 3:3, Man. City - C. Palace 4:0, Newcastle - West Ham 2:1

Jonh Terry osigurao je Chelseaju bod pogotkom u 98. minuti iz zaleđa! U drugom poluvremenu utakmice između Chelsea i Evertona postignuto je čak šest pogodaka, revija pogodak i uzbuđenja trajala je dulje od previđenih sedam minuta sudačke nadokande.

U 90. minuti Everton je poveo pogotkom Morija, sve je upućivalo na prvi poraz Guusa Hiddinka. A onda je u osmoj minuti Terry u zaleđu skrenuo loptu u mrežu za 3:3.

Nikica Jelavić bio je strijelac za West Ham u porazu od Newcastlea, koji se polako izvlači iz opasne zone.

Aguero je postigao dva pogotka, Man. City je napokon nekoga uvjerljivo pobijedio.

Leicester City preuzeo je vrh ljestvice s bodom više od Arsenala, koji igra u nedjelju. Utakmica između Aston Ville i Leicestera završila je pravičnom podjelom bodova iako Leicester nije iskoristio kazneni udarac. Vratar Bunn obranio je Mahrezov udarac.

Utakmice 22. kola: Bournemouth - Norwich 3:0 (Gosling 10, Daniels 54-11m, Afobe 75), Chelsea - Everton 3:3 (Diego Costa 64, Fabregas 66, Terry 90+8/Terry 50-ag, Mirallas 56, Mori 90), Man. City - C. Palace 4:0 (Delph 22, Aguero 41, 68, Silva 84), Newcastle - West Ham 2:1 (Perez 6, Wijnaldum 15/Jelavić 49), Southampton - West Brom 3:0 (Ward-Prowse 5, 35-11m, Tadić 72), Aston Villa - Leicester 1:1 (Gestede 75/Okazaki 28)