Premierliga: Šok za Arsenal, Maupay pogodio za pobjedu u 95. minuti

Subota, 20. lipnja 2020. 18:05 Napisao/la  SC
Maupay ovako pogodio za pobjedu

Šok za Arsenal!

U 95. minuti Maupay je pobjegao obrani gostiju i postigao pogodak vrijedan tri boda.

Dramatično je bilo i na kraju utakmice na Vicarage Roadu.

Chilwell je u 90. minuti doveo goste u vodstvo, ali Leicester nije uspio sačuvati pobjedu: tri minute kasnije izjednačio je Dawson.

Utakmice 30. kola: Watford - Leicester 1:1 (Dawson 90+3/Chilwell 90), Brighton - Arsenal 2:1 (Dunk 75, Maupay 90+5/Pepe 68), West Ham - Wolves 0:2 (Jimenez 73, Neto 84), Bournemouth - C. Palace 0:2 (Milivojević 12, Ayew 23)