Premierliga: Chelsea zadržao vodstvo, Leicester srušio Manchester United

Subota, 16. listopada 2021. 15:30 Napisao/la  SC
Chilwell i Kovačić slave pogodak

Mateo Kovačić igrao je do 65. minute u pobjedi Chelseaja momčad kojega je zadržava vodstvo na ljestvici.

Nogometaši Liverpoola svladali su na gostovanju Watford 5:0 u utakmici 8. kola Premierlige.

Momčad Juergena Kloppa dominirala je od samog početka, posebno su inspirirani za igru bili Firmino, koji je triput tresao mrežu domaćina, i Mo Salah, koji je asistirao za rano vodstvo gostiju i u 54. minuti postigao svoj sedmi pogodak ove sezone.

Manchester United poražen je na gostovanju kod Leicestera 4:2, građani su na domaćem terenu upisali očekivanu pobjedu protiv Burnleyja.

Rezultat 8. kola: Watford - Liverpool 0:5 (Mane 9, Firmino 37, 52, 90+1, Salah 54), Aston Villa - Wolves 2:3 (Ings 48, McGinn 69/Saiss 80, Coady 86, Neves 90+5), Leicester - Manchester United 4:2 (Tielmans 31, Soyunco 78, Vardy 83, Daka 90+1/Greenwood 19, Rashford 82), Manchester City - Burnley 2:0 (Silva 12, De Bruyne 70), Norwich - Brighton 0:0, Southampton - Leeds 1:0 (Broja 53), Brentford - Chelsea 0:1 (Chilwell 45)

Poredak: Chelsea 19, Liverpool 18, Manchester City 17,  Brighton 15, Manchester United 14...