ENGLESKO PRVENSTVO

Diego Costa opet odlučio, Liverpool poražen

Subota, 20. kolovoza 2016. 16:06 Napisao/la  SC

Utakmice 2. kola: Stoke - Manchester City 1:4,  Burnley - Liverpool 2:0, Watford - Chelsea 1:2

Pep Guardiola ostvario je drugu pobjedu na klupi Manchester Cityja, otpor Stokea slomljen je tek u završnici trima pogocima.

Nolito se u drugom kolu predstavio pogocima. Španjolac je ušao u igru u 69. minuti umjesto Jesusa Navasa i postigao dva pogotka u zadnjih desetak minuta utakmice.

Aguero je najavio još jednu dobru sezonu, argentinski napadač dvaput je tresao mrežu vratara Givena.

Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu u porazu Livepoola od Brnleyja čime je momčad Jurga Kloopa donekle kompromitirala pobjedu protiv Arsenala u prvom kolu.

Kao u utakmici 1. kola protiv West Hama, Diego Costa opet je bio čovjek odluke u redovima Chelsea. Španjolac brazilskog porijekla odlučujući pogodak postigao je u 87. minuti, Antonio Conte za sada izgleda kao miljenik sportske sreće.

Batshuayi je u 80. minuti postigao prvi pogodak za Chelsea netom nakon što ga je Conte uveo u igru.

Utakmice 2. kola: Stoke - Manchester City 1:4 (Krkic 49-11m/Aguero 27-11m, 76, Nolito 86, 90+5), Burnley - Liverpool 2:0 (Vokes 2, Gray 37), Swansea - Hull 0:2 (Maloney 79, Hernandez 90+2), Tottenham - Crystal Palace 1:0 (Wanyama 83), Watford - Chelsea 1:2 (Capoue 55/Batshuayi 80, Diego Costa 87), WBA - Everton 1:2 (McAuley 9/Mirallas 45+2, Baryy 60),    Leicester - Arsenal 0:0