Premierliga: Payet obilježio pobjedu West Hama, Bilić preskočio na ljestvici Van Gaala

Utorak, 12. siječnja 2016. 23:10 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola: Bournemouth - West Ham 1:3, Aston Villa - C. Palace 1:0, Newcastle - Man. Utd. 3:3

Slaven Bilić proslavio je novu pobjedu, u 21. kolu West Ham uspio je u zadnjih dvadesetak minuta preokrenuzti rezultag protiv novaka Bournemoutha i trima pogocima ostvariti pobjedu na gostovanju.

Utakmicu je obilježio povratnik u momčad, Dimitri Payet postigao je sjajni prvi pogodak iz slobodnog udarca i započeo atraktivnu akciju za vodeći pogodak Bilićeve momčadi.

Paul Dummett donio je Newcastleu bod pogotkom u 90. minuti utakmice protiv Manchester Uniteda. Time je Bilić u 21. kolu preskočio na ljestvici Van Gaala.

Utakmice 21. kola: Bournemouth - West Ham 1:3 (Arter 17/Payet 67, Valencia 74, 84), Aston Villa - C. Palace 1:0 (Lescott 58), Newcastle - Man. Utd. 3:3 (Wijnaldum 42, Mitrović 67-11m, Dummett 90/Rooney 9-11m, 79, Lingard 38)