Premierliga: Novi remi Leicestera, Everton - Man. City odgođeno zbog koronavirusa

Ponedjeljak, 28. prosinca 2020. 18:11 Napisao/la  SC
Kelechi Iheanacho

Nakon remija s Manchester Unitedom nogometaši Leicestera upisali su još jedan remi, ovoga puta na gostovanju kod Crystal Palacea (1:1).

Momčad trenera Brendana Rodgersa ima za čime žaliti, u 19. minuti Iheanacho je promašio priliku realizirati najstrožu kaznu.

U ponedjeljak se trebala igrati i utakmica između Evertona i Manchester Cityja, no odgođena je zbog pojave koronavirusa u redovima Cityja.

Derbi je igran u Londonu, Chelsea je poveo u 34. minuti preko Girouda, El-Ghazi je petim pogotkom ove sezone donio Aston Villi vrijedan bod.

Mateo Kovačić čitav je susret odgledao s klupe.

Utakmice 16. kola: Crystal Palace – Leicester 1:1 (Zaha 58/Barnes 83), Chelsea - Aston Villa 1:1 (Giroud 34/El-Ghazi 50).

Poredak: Liverpool 32 (15), Leicester 29, Everton 29 (15), Manchester United 29 (14), Aston Villa 26 (14), Chelsea 26 (16), Tottenham 26 (15)...