Premierliga: Arsenal uvjerljivo pobijedio Newcastle, Mateo Kovačić zapaženo igrao

Subota, 24. veljače 2024. 20:37 Napisao/la  SC
Foden odlučio pobjednika

Arsenal je uvjerljivo pobijedio Newcastle i dodatno zakomplicirao borbu za naslov prvaka.

Manchester City pobijedio je Bournemouth u utakmici koja dugo nije viđena u Premierligi!

Bournemouth je tijekom drugoga poluvremena izrazito dominirao, igrači Cityja ne sjećaju kada su bili toliko podređeni u jednom poluvremenu, stvorio je domaćin nekoliko izrazitih šansi, sretno su gosti nastavili nizati pobjede.

Mateo Kovačić odigrao je jednu od boljih utakmica u dresu Cityja, Joško Gvardiol je ozlijeđen.

Utakmice 26. kola: Aston Villa - Notthingham Forest 4:2 (Watkins 4, Douglas 29, 39, Bailey 61/Niakhate 45+5, Gibbs-White 48), Brighton - Everton 1:1 (Dunk 90+5/Branthwaite 73), C. Palace - Burnley 3:0 (Richards 68, Ayew 71, Mateta 79-11m), Manchester United - Fulham 1:2 (Maguire 89/Bassey 65, Iwobi 90+7), Bournemouth - Manchester City 0:1 (Foden 24), Arsenal - Newcastle 4:1 (Botman 18-ag, Havertz 24, Saka 65, Kiwior 69/Willock 84)