Premierliga: Man Unitedu gradski derbi na Etihadu, Liverpool prosuo 2:0, nova pobjeda Tottenhama

Nedjelja, 20. ožujka 2016. 18:49 Napisao/la  SC

Rezultati 31. kola: Man City - Man Utd 0:1, Southampton - Liverpool 3:2, Newcastle - Sunderland 1:1, Tottenham - Bournemouth 3:0

Nogometaši Manchester Uniteda pobjednici su gradskog derbija protiv Cityja rezultatom 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je mladi Marcus Rashford u 16. minuti. Tottenham je domaćom pobjedom protiv Bournemoutha ostao u utrci za naslov prvaka uz dva pogotka Harryja Kanea, a Southmapton je preokrenuo rezultat protiv Liverpoola. Nakon što se na poluvrijeme otišlo s vodstvom gostiju (0:2), domaći su slavili s 3:2 u susretu u kojem je do poluvremena sudjelovao i hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren.

Premierliga - 31. kolo

Manchester City - Manchester United 0:1 (Rashford 16)

MAN CITY: Hart (50 Caballero) - Sagna, Demichelis (53 Bony), Mangala, Clichy - Yaya Toure, Fernandinho - Navas, Silva, Sterling (26 Fernando) - Aguero

MAN UTD: de Gea - Darmian (84 Fosu-Mensah), Smalling, Blind, Rojo (63 Valencia) - Carrick, Schneiderlin - Lingard, Mata (70 Schweinsteiger), Martial - Rashford

Ostali rezultati: Southampton - Liverpool 3:2 (Mane 64, 86, Pelle 83/Coutinho 17, Sturridge 22), Newcastle - Sunderland 1:1 (Mitrović 83/Defoe 44), Tottenham - Bournemouth 3:0 (Kane 1, 16, Eriksen 52)