Premierliga: Man. United pobijedio Leicester, Kramarić sukrivac za prvi gol, Kranjčar strijelac

Subota, 31. siječnja 2015. 18:35 Napisao/la  SC

Utakmice 23. kola: Manchester United - Leicester City 3:1, Hull - Newcastle 0:3, C. Palace - Everton 0:1, Liverpool - West Ham 2:0, Stoke - QPR 3:1 , Sunderland - Burnley 2:0, West Brown - Tottenham 0:3

Nogometaši Manchester United pobijedili su Leicester City 3:1 u ogledu 23. kola engleske Premierlige. Andrej Kramarić igrao je do 62. minute. Leicester se dobro držao na otvaranju utakmice. Ali onda je Kramarić pomalo nesmotreno izgubio loptu u duelu s Blindom koji je poslužio Van Perisea - 1:0. Taj gol otvorio je crvenim vragovima put do tri boda. Falcao i autogol Morgana zaključili su priču već u prvom poluvremenu.

Niko Kranjčar igrao je do 68. minute u porazu QPR-a protiv Stokea. Bivši hrvatski reprezentativac zabio je jedini gol za goste.

Nikica Jelavić igrao cijelu utakmicu za Hull u domaćem porazu od Newcastlea.

MANCHESTER UNITED: de Gea, Valencia (od 77' Mata), Jones, Rojo, Shaw, Blind, Rooney, Januzaj, Di María, Falcao (od 80' Wilson), van Persie (od 68' McNair).

LEICESTER CITY: Schwarzer, Simpson, Wasilewski, Morgan, de Laet, Vardy (od 45' Cambiasso), Drinkwater, King, Schlupp, Ulloa (od 62' Nugent), Kramarić (od 62' Albrighton).

Utakmice 23. kola: Manchester United - Leicester City 3:1 (Van Persie 27', Falcao 32', Morgan 44'-ag/ Wasilewski80'), Hull - Newcastle 0:3 (Cabella 40, Ameobi 50, Gouffran 78), C. Palace - Everton 0:1 (Lukaku 2'), Liverpool - West Ham 2:0 (Sterling 51', Sturridge 80'), Stoke - QPR 3:1 (Walters 21', 34', 90'/Kranjčar 36'), Sunderland - Burnley 2:0 (Wickham 20', Defoe 34'), West Brown - Tottenham 0:3 (Eriksen 7', Kane 15', 64'-11m), Chelsea - Manchester City 1:1 (Remy 41/Silva 45)