ENGLESKO PRVENSTVO

Payet spasio Bilića, Chelsea za šest minuta slomio Hull

Subota, 01. listopada 2016. 15:27 Napisao/la  SC

Utakmice 7. kola: Swansea - Liverpool 1:2, Hull - Chelsea 0:2,  West Ham - Middlesbrough 1:1

Čudesnim pogotkom Gustava Payeta West Ham Slavena Bilića uspio je remizirati na svom terenu protiv Middlesbrougha 1:1.

U 58. minuti Payet je poput Messija nanizao pet protivničkih igrača i pogodio za anuliranje gostujuće prednosti i produžetak mandata Slavena Bilića na klupi "čekićara".

Chelsea je za šest minuta "arhivirao" gostovanje kod Hulla uz pogodak i asistenciju Diega Coste.

Liverpool je nakon velikog preokreta stigao do pobjede u Cardiffu.

Prvo poluvrijeme Redsa bilo je najlošije od početka lige, bez upućenog udarca na gol, pa ne čudi da je Swansea vodio pogotkom Fera od 8. minute.

U drugom dijelu druga slika.

Najprije je Firmino poravnao u 54. minuti, a pobjedu za priključak sa vrhom donio je Milner iz kaznenog udarca u 84. minuti.

Dejan Lovren vrlo dobro je odigrao cijelu utakmicu za Liverpool na Libertyju.

Utakmice 7. kola Premierlige: Swansea - Liverpool 1:2 (Fer 8/Firmino 54, Milner 84-11m), Hull - Chelsea 0:2 (Willian 61, Diego Costa 67), Sunderland - WBA 1:1 (van Aanholt 83/Chadli 35), Watford - Bournemouth 2:2 (Deeney 50, Success 65/Wilson 31, King 62), West Ham - Middlesbrough 1:1 (Payet 57/Stuani 51)