Premierliga: Liverpool svladao Norwich u pravom klasiku, utakmica ponudila 9 pogodaka!

Subota, 23. siječnja 2016. 15:32 Napisao/la  SC

Susret 23. kola: Norwich - Liverpool 4:5

Liverpool je u prvoj utakmici 23. kola Premier lige kao gost pobijedio kod Norwicha 5:4.

Priliku za kanarince od prve minute dobio je Ivo Pinto, međutim gosti su bolje krenuli i poveli preko Firmina u 18. minuti koji je iskosa s lijeve strane pogodio od suprotne vratnice.

Ipak, do poluvremena je Norwich okrenuo. Za 1:1 sjajno je petom pogodio Mbokani u 29. minuti, a vodstvo im je na poluvremenu donio Naismith u 41. minuti.

Kada je u 54. minuti Hoolahan realizirao jedanaesterac za 3:1 kanarinaca činilo je da će redsi upisati još jedan poraz, ali onda je uslijedio veliki preokret.

Samo minutu kasnije na 3:2 smanjio je Henderson, da bi za 3:3 u 63. minuti nakon sjajne akcije koju je sam započeo zabio Firmino.

Za novo vodstvo Liverpoola pogodio je Milner u 75. minuti.

A onda je uslijedila luda sudačka nadoknada, Bassong je golom donio Norwichu 4:4 u 93. minuti, da bi u posljednjem napadu na utakmici tri boda redsima donio Lallana.

Premierliga - 23. kolo

Norwich - Liverpool 4:5 (Mbokani 29, Naismith 41, Hoolahan 54-11m, Bassong 90+2/Firmino 18, 63, Henderson 55, Milner 75, Lallana 90+5)

NORWICH: Rudd - Pinto, Martin, Bassong, Brady - Dorrans, Howson - Redmond (70 Jarvis), Naismith (82 Jerome), Hoolahan (70 Olsson) - Mbokani

LIVERPOOL: Mignolet - Clyne, Toure, Sakho, Moreno (90 Caulker) - Henderson (76 Benteke), Lucas, Can - Milner, Firmino, Ibe (59 Lallana)